Dop Makelaars biedt aan: Prachtige moderne villa in een trendy buurt van Gigaro. Het huis is hoogwaardig afgewerkt met hoge kwaliteitsmaterialen. De villa beschikt over een woonoppervlakte van 250 m2 en een perceeloppervlakte van 1300 m2. Alle kamers bieden een prachtig uitzicht over het landschap, wat ervoor zorgt dat de vrije natuur overal binnen ervaren wordt.
Informatie woning:
Het hoofdhuis beschikt over een ruime lichte woonkamer met openhaard, een grote open keuken die is voorzien van een vrijstaand spoeleiland en inbouwapparatuur. Op de begane grond is er ook een ruime slaapkamer met badkamer. Er bevinden zich 2 mooie slaapkamers en 2 luxe badkamers op de eerste verdieping. In het gastenverblijf zijn er 2 mooie slaapkamers en 2 luxe badkamers. Vanuit alle kamers kunt u genieten van een prachtig uitzicht. De prachtig aangelegde verzorgde tuin beschikt over 1 aangenaam verwarmd zwembad.
Aan de Provence krijgen wij regelmatig exclusieve villa’s te koop. Sluit ons huidige woningaanbod echter toch niet helemaal aan op uw wensen dan vernemen wij dat graag. Om een duidelijk zoekprofiel vast te kunnen stellen maken wij daarom graag een afspraak om te zien of er mogelijk in de toekomst iets beschikbaar komt wat beter bij u past. Een afspraak maken kan 7 dagen per week bij u thuis, bij ons op kantoor of telefonisch. Het bezichtigen op locatie is de gehele week mogelijk op afspraak. We kunnen dan met u de woningen uit ons eigen aanbod gaan bekijken. Het is uiteraard ook mogelijk om samen met ons het woningaanbod te bezichtigen van onze collega makelaars. Zo krijgt u een goed beeld van het beschikbare woningaanbod in de regio. In 1 of 2 dagen kunnen we met elkaar de mooiste woningen bezichtigen. Neem contact op met ons kantoor voor meer informatie.
Bijzonderheden:
Woonoppervlakte 250 m2;
Perceeloppervlakte 1300 m2;
1 verwarmd open lucht zwembad;
5 prachtige slaapkamers;
5 luxe badkamers;
Vanuit alle kamers prachtig uitzicht;
Deze vrijstaande villa is tot in de details en zeer hoogwaardig afgewerkt. Mocht u belangstelling hebben, dan kunnen wij met u, op afspraak, de woning bezichtigen.
Vraagprijs 4.250.000,- euro k.k.