Dop Makelaars biedt aan: 950.000m² agrarische grond met zeezicht in La Londe-Les-Maures, Frankrijk.
Gelegen net buiten het centrum van La Londe-Les-Maures met direct zicht op de Middellandse zee bieden wij u nu exclusief 95 ha bosgrond aan. Vanaf de locatie bent u binnen enkele minuten bij het toeristische dorp en het strand. Het wereldberoemde Saint Tropez is gelegen op slechts 40 km afstand en Toulon op slechts 25 km.
La Londe-les-Maures is een gemeente in het Franse departement Var (regio Provence-Alpes-Côte d’Azur) en telt 15.000 inwoners. Vanaf Utrecht is het circa 1.290 km afstand naar het terrein. De dichtstbijzijnde vliegvelden van Toulon 10 km, Marseille 90 km en Nice 150 km zijn goed bereikbaar via de tolwegen. Vanaf Amsterdam, Utrecht en Antwerpen kunt u ook zeer efficiënt gebruikmaken van de Thalys (hoge snelheid trein).
Het dorp en strand van La Londe-Les-Maures zijn zeer toeristisch maar perfect in balans. Vanwege de uitgebreide voorzieningen heeft u in dit gedeelte van de Côte d’Azur genoeg mogelijkheden om te kunnen genieten. De boulevard en jachthaven bieden tal van restaurants, winkels en uitgaansgelegenheden. Het pittoreske dorp heeft een gezellige sfeer en is uiterst verzorgd.
Het terrein is gelegen op een heuvel waardoor u vanaf verschillende kanten zeer indrukwekkende uitzichten heeft over de omgeving. Grenzend aan wijnvelden betreedt u hier een omgeving van rust en ruimte. Aan de oostzijde van het terrein, op de naastgelegen heuvel zijn de afgelopen jaren verschillende woningprojecten gerealiseerd. Alle percelen zijn inmiddels vergeven en bebouwd. Verschillende internationale ontwikkelaren en investeerders zijn momenteel op zoek naar locaties met bouwbestemmingen. Mocht de huidige bestemming van bosgronden worden gewijzigd dan is dit de ideale locatie voor een uitgebreide nieuwbouwontwikkeling.
Een zeer centrale en unieke locatie met uitgebreide voorzieningen in de directe omgeving gecombineerd met goede toegankelijkheid met de auto en het openbaar vervoer.
Het bezichtigen op locatie kan 7 dagen per week op afspraak. Neem contact op met ons kantoor voor meer informatie.
Vraagprijs: 95 hectare = € 4.650.000,- k.k.
Vraagprijs: 75 hectare = € 3.670.000,- k.k.
Vraagprijs: 15 hectare = € 730.000,- k.k.
Vraagprijs: 5 hectare = € 250.000,- k.k.