Op een prachtige locatie in Les Forges centraal gelegen op het Domaine L’Aveneau bieden wij u deze prachtige vrijstaande villa 11 te koop aan op een ruim perceel eigen grond van circa 1409m2. Vanaf de verzorgde tuin heeft u een prachtig uitzicht. Met een vloeroppervlakte van circa 112m2, 3 ruime slaapkamers en 2 moderne badkamers koopt u een zeer luxe woning welke buitengewoon goed is onderhouden. U kunt 4 auto’s parkeren op eigen terrein.
Bijzonderheden aan deze woning zijn verder de verschillende plekken in de tuin waar u kunt relaxen, het grote (deels overdekte) terras bij de woonkamer, de carport, extra berging en de rolluiken. Deze woning is werkelijk zeer compleet opgeleverd en van alle gemakken voorzien!
De algemene voorzieningen waaronder receptie en zwembad zijn gelegen op loopafstand. De uitdagende golfbaan waarop u het hele jaar door kunt spelen grenst letterlijk aan het domaine. De woning kan goed worden verhuurd, vraag onze makelaars naar de mogelijkheden.
Indien u belangstelling heeft voor deze prachtige woning dan nodigen wij u van harte uit om op locatie in Frankrijk te komen kijken. Een bezichtiging kunnen we dagelijks op afspraak organiseren. Uiteraard bent u ook altijd welkom op ons kantoor in Lelystad om de mogelijkheden te bespreken alvorens u richting Frankrijk afreist.
Onze makelaars kunnen u alles vertellen over de locatie de woning, de voorzieningen in de omgeving, het onderhoud, de verhuur, maar ook over bijvoorbeeld de financieringsmogelijkheden.
U bent van harte welkom!
Koopsom: 247.500,- euro (inventaris in overleg)